Mądre życie zaczyna się 60-tce

Wielkość tekstu

Tak! Życie zaczyna się po 60-tce!

 

Czy emerytura musi być straszna?

W czasie aktywności zawodowej biegnąc do pracy, z dziećmi do szkoły, powtarzamy „odpocznę na emeryturze”. Ale jak już ten trzeci etap naszego życia zaczyna nieuchronnie się zbliżać, zaczynamy panikować: „Co zrobię z wolnym czasem?”, „jestem już niepotrzebny?”, „coraz bliżej do grobowej deski”, „nie mam ochoty zajmować się wnukami- ale co zrobić taka moja rola”.
Ale czy słusznie się martwimy, nie śpimy po nocach? Może nasze wyobrażenie jest błędne? Może to dopiero początek niesamowitej podróży?
Właśnie tak, to początek. Emerytura nie jest straszna, dopiero wtedy możemy zacząć żyć naprawdę....

 Czytaj więcej..

                         Źródło: Freepik​

 

Wakacje seniora trwają cały rok.

Emerytura to taki okres naszego życia, w którym nie musimy narzekać na brak wolnego czasu, a terminy naszych wyjazdów nie są aż tak uzależnione od innych, jak w czasie naszej pracy zawodowej. Jesteśmy w tej dobrej sytuacji, że możemy sobie pozwolić na większa ilość odpoczynku i relaksu.

Dlatego proponujemy Państwu podróżowanie po sezonie. A dlaczego? Oto trzy powody dlaczego warto spakować walizki właśnie wtedy, gdy wszyscy inni wracają z urlopów.

 Czytaj więcej..

 

Dni otwarte CRS                              

Pobyty lecznicze w Uzdrowiskach cieszą się dużą popularnością wśród Seniorów. Jest to dobry sposób na podratowanie zdrowia z pomocą naturalnych surowców, albo sposób na spędzenie wakacji. Dużą popularnością cieszą się pobyty w ramach NFZ, ZUS itp., ale z powodu długich kolejek oczekujących wyjazdy prywatne nie należą już do rzadkości.

Takie pobyty mają dobry wpływ na samopoczucie i zdrowie pacjenta, ale żeby efekt takiego leczenia był długotrwały, ważne jest spełnienie kilku warunków. Jakich? Przedstawiamy poniżej.

Czytaj więcej...