Newsletter

Wielkość tekstu


 

 

Skorzystaj z formularza po prawej stronie, zapisz się do naszego newslettera i jako pierwszy otrzymuj informacje o naszych wydarzeniach i promocjach, poznaj porady naszych specjalistów z zakresu rehabilitacji, dietetyki i zdrowia ogólnie, zdobądź wiedzę z anatomii - ciekawostki i quizy dotyczące naszego ciała.

Podając swoje imię i adres e-mail wyrażasz poniższe zgody:

"Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail przez Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (ul. Kąpielowa 70, KRS: 0000283693) informacji handlowych zawierających ofertę dotyczącą produktów i usług Uzdrowiska Kraków Swoszowice Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez spółkę Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (ul. Kąpielowa 70, KRS: 0000283693), w celach marketingowych, obejmujących przesyłanie newslettera oraz marketing własnych produktów i usług. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie ma charakter dobrowolny. Administratorem danych osobowych jest spółka Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kąpielowa 70, KRS: 0000283693. Podający dane ma prawo dostępu w każdym czasie do swoich danych osobowych oraz do ich zmiany, a także do odwołania zgody na ich przetwarzanie. Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po tym, gdy zostanie złożone wyraźne odrębne oświadczenie przez podmiot, którego dotyczą dane.”

 

 

ZAPIS NA NEWSLETTER

Proszę podać imię oraz maila i zapisać się do naszej bazy mailowej.Joomla Extensions powered by Joobi