Newsletter Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o.

Wielkość tekstu

Skorzystaj z formularza i zapisz się do naszego newslettera i jako pierwszy otrzymuj informacje o naszych wydarzeniach i promocjach, poznaj porady naszych specjalistów z zakresu rehabilitacji, dietetyki i zdrowia ogólnie, zdobądź wiedzę z anatomii - ciekawostki i quizy dotyczące naszego ciała.

Podając swoje imię i adres e-mail i zaznaczając pole wyrażasz poniższe zgody:

"Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail przez Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (ul. Kąpielowa 70, KRS: 0000283693) informacji handlowych zawierających ofertę dotyczącą produktów i usług Uzdrowiska Kraków Swoszowice Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez spółkę Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (ul. Kąpielowa 70, KRS: 0000283693), w celach marketingowych, obejmujących przesyłanie newslettera oraz marketing własnych produktów i usług. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie ma charakter dobrowolny. Administratorem danych osobowych jest spółka Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kąpielowa 70, KRS: 0000283693. Podający dane ma prawo dostępu w każdym czasie do swoich danych osobowych oraz do ich zmiany, a także do odwołania zgody na ich przetwarzanie. Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po tym, gdy zostanie złożone wyraźne odrębne oświadczenie przez podmiot, którego dotyczą dane.”