Czerwcowe Dni Otwarte 2018

Wielkość tekstu

Lato coraz bliżej. Aby móc w pełni cieszyć się jego urokami warto zadbać o zdrowie i formę naszego organizmu. Bez bólu i dyskomfortów kostnych i stawowych te wakacje mogą być bardzo udane. Dlatego na powitanie lata zapraszamy na

"CZERWCOWE DNI OTWARTE" naszego uzdrowiskowego Centrum Rehabilitacji Swoszowice.

dni otwarte czerwiec 2018

W dniach 19-20 czerwca 2018 r. (wtorek-środa) zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami z zakresu ortopedii, reumatologii i rehabilitacji medycznej.Tylko w tych dniach obowiązuje 25% rabatu na zakupione zabiegi, 5 zł zniżki na zakup rehabilitacji metodami specjalnymi oraz aż 20 zł zniżki na zakup TERAPII INDYWIDUALNEJ!!! Nasz partner dni otwartych GEERS Dobry Słuch zaprasza zaś na bezpłatne przesiewowe badania słuchu. 

Warunki promocji "Czerwcowe Dni Otwarte":

- Promocja obowiązuje w dniach 19-20 czerwca 2018 r.
- * Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu konsultacji lekarskiej telefonicznie pod nr tel. 12 254 78 46 lub 12 254 78 23, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Głównym Domu Zdrojowym
- *Wizyta lekarska jest bezpłatna pod warunkiem wykupienia zabiegów. W przeciwnym razie rabat na wizytę lekarską wynosi 50% (koszt wizyty wynosi zatem 42,50 zamiast 85 zł)
- ** Rabat na zabiegi wykupione w tym dniu wynosi 25%. Dotyczy on cen podstawowych, nie obejmuje pakietów zabiegów i nie łączy się z innymi promocjami.
- ** Rabat na sesję rehabilitacji metodami specjalnymi wynosi 5 zł. Dotyczy cen podstawowych i nie łączy się z innymi promocjami.
- ** Rabat na terapię indywidualną wynosi 20 zł. Dotyczy cen podstawowych i nie łączy się z innymi promocjami.

- Z zabiegów wykupionych w czasie Dni Otwartych należy skorzystać do 3 miesięcy od daty zakupu.
- Na wizytę lekarską celem zlecenia zabiegów należy mieć ze sobą aktualne wyniki badań: OB, MORFOLOGIA, MOCZ (ważne 6 miesięcy), EKG (ważne 3 miesiące), RTG klatki piersiowej (ważny 3 lata). 

- *** Badania słuchu realizowane są w godzinach 9-17. Zalecana jest wcześniejsza rezerwacja terminu badania telefonicznie pod nr tel. 12 254 78 11, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Głównym Domu Zdrojowym. 

 - W dniu 20 czerwca tj. środa w godzinach 11-16 dzięki wsparciu Fundacji Trzecia Młodość będzie można skorzystać z bezpłatnych przesiewowych badań wzroku pod kątem zaćmy

Zapraszamy! Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarejestrować się już dziś!

 

Partnerem wydarzenia jest geers logo oraz .